Wikipedia

Результати пошуку

середа, 4 жовтня 2017 р. 


Всі жінки люблять поплакати і роблять це в 5 разів частіше ніж чоловіки. І вони абсолютно праві. Німецькі медики стверджують, що плакати корисно для здоров’я -  разом із сльозами виділяється гормон  ЕНДОРФІН, який знімає біль і піднімає настрій. Можливо, тому жінки переносять біль набагато легше.

Цікаво, що частіше всього сльози проливаються між 18 і 22 годинами. А в середньому на це витрачається 6 хвилин.

За добу: залози виробляють близько 1 мл слізної рідини, яка не тільки зволожує, але й живить передню поверхню очного яблука, що і робить рогівку ідеально гладкою та прозорою.

При фізичному чи хімічному подразненні ока продукція сліз збільшується. При плачі може виділитися до 2 чайних ложок слізної рідини.

Сльози - прозора рідина, що її виділяють слізні залози багатьох хребетних тварин та людини. Містить до 99% води, близько  0,9 % неорганічних речовин (головним чином, NaCI ) та близько 0,15 білкових речовин – зволожують очне яблуко та змивають з нього сторонні часточки. Виділення сліз значно збільшується при подразненні ока, а також при сильних емоціях.

Немає коментарів:

Дописати коментар

10 грудня - день Нобеля

  День Нобеля - це щорічне вручення Нобелівської премії, яке проходить 10 грудня в Стокгольмі. Нобелівські премії користуються міжнарод...