Wikipedia

Результати пошуку

Екологія

Цікаві відео про нашу Україну! Не полінуйтеся, перегляньте! 


П'ять пляшок за проїзд в автобусі: як Індонезія позбувається пластику
Як очистити океан від пластикуКонспекти уроків 

Стан забруднення атмосферного повітря у містах 🇺🇦України


 здійснена за даними мережі спостережень гідрометеорологічної служби, які отримані у 39 містах на 129 стаціонарних постах
Дивитись тут

ФІЛЬМ "ЛОКАЛЬНІ ПІДХОДИ ДО ГЛОБАЛЬНОЇ ШКОДИ" (Франція).
Solutions locales pour un désordre global
(російський переклад).
     Новий документальний фільм жінки-режисера Колін Серро (Coline Serreau) «ЛОКАЛЬНІ ПІДХОДИ ДО ГЛОБАЛЬНОЇ ШКОДИ». (Вона ж автор відомого фільму "ПРЕКРАСНА ЗЕЛЕНА" і «ТРОЄ ЧОЛОВІКІВ ТА НЕМОВЛЯ У КОЛИСЦІ»).
     «На сьогоднішній день існує безліч фільмів-попереджень про можливість екологічної катастрофи. Всі вони не позбавлені сенсу, але хіба не час показати, що з будь-якої ситуації є вихід? Я гадаю, що до глядача слід донести роздуми філософів, економістів чи простих селян, які, усвідомлюючи причини глобальної екологічної, політичної та фінансової кризи, що охопила світ, шукають та знаходять нові шляхи виходу з неї. » Колін Серро.
     Озброївшись камерою, Колін Серро три роки подорожувала по всьому світу, знімаючи чоловіків та жінок, що працюють на землі, а також економістів та інтелектуалів, які разом розмірковують над тим, як залічити рани Землі, чиїм здоров’ям так довго нехтували. Деякі епізоди фільму зняті в Україні.

ФІЛЬМ "СМІТТЯ" - "TRASHED"
Разом з Джеремі Айронсом творці цього документального фільму вивчають небезпеку забруднення землі, повітря і води відходами та вплив цього забруднення на харчовий ланцюжок і навколишнє середовище. Стрічка розкриває дивовижні факти, що стосуються серйозної загрози нашому здоров'ю. Вона побудована у формі глобальної розмови між Джеремі Айронсом і жителями нашої планети - від Ісландії до Індонезії. Серед співрозмовників - вчені, політики і прості люди, чиє здоров'я і спосіб життя постраждали від проблеми забруднення навколишнього середовища відходами.

ФІЛЬМ "ДОМ" Заборонений у 36 країнаї світуТоп 10: Екологічні проблеми планети

Проблема збереження біотичного і ландшафтного різноманіття


Чому біологічне різноманіття важливе?/Why is biodiversity so important?
Чому біологічне різноманіття важливе


10 країн, які можуть зникнути через 20 років

Немає коментарів:

Дописати коментар

17 січня - День дітей-винахідників

Винахідливість — природний стан дітей. Чи знаєте ви, що поєднує водні лижі, хутряні навушники, фруктове морозиво на паличці і шрифт ...