Wikipedia

Результати пошуку

Позаурочні заходи


Календар знаменних і пам`ятних дат 2019-2020 н.р.
календар
екологічний календар


2 жовтня - участь у ІІ Всеукраїнському уроці доброти

Відкрите засідання гуртка на тему: «150 років від дня відкриття періодичного закону Д.І.Менделєєва. Вікторина «Хімічні перегони»План засідання гуртка

Відео. Одна історія. Хто такий Д.І.Менделєєв
Відео. У чому ж геніальність таблиці Менделєєва
Відео. Відкриття хімічних елементів
Презентація. Загадки
Презентація. Ребуси
Презентація. Види таблиць Менделєєва
Подарунки для учасників. Гра морський бій
Відкрита виховна справа на тему: "Торгівля людьми: міфи та стереотипи"
План виховної справи
Презентація до виховної справи


Акція "Кинь цигарку - візьми цукерку"
Всесвітній день сприяння боротьби проти паління

НЕБЕСНА СОТНЯ. МРІЇ, ЩО ОБІРВАЛИСЯ

«…Вони не були героями. Вони були звичайними людьми. І в останню мить віддали нам найдорожче – своє життя. За нас віддали. Аби ми жили. Долюбили за них, пісень за них доспівали...»

     Сьогодні, 21 лютого у Чернівецькому ВПУ радіоелектроніки було проведено захід приурочений подіям 18-21 лютого 2014 р., де учнівський та педагогічний колектив Чернівецького ВПУ радіоелектроніки зібрались разом, щоб вшанувати пам`ять загиблих «білих журавлів», згадати про кожного з них, розділити той біль втрати, який відчували їхні родичі, друзі та близькі, адже, ті дні стали одними з найтрагічніших в історії сучасної України.
     Чотири роки тому на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській ми втратили нашу Небесну Сотню. Героїв, які поклали життя, щоб ми могли жити в іншій, кращій Україні. Вони теж хотіли жити. Кожен мав свої мрії, будував плани на майбутнє, малював в уяві свій маленький світ. Та…не судилося.
    
     Організатор даного заходу, викладач хімії, біології та екології – Урбанська Ірина Олегівна, яка за підтримки керівника акторського гуртка «Hollywood» - Леончика Дмитра Миколайовича та учнів – аматорів ЧВПУР (Джаман Василь, Сафрюк Любомир - група 11; Петро Артем, Петро Артур, Малофій Іван - група 13;  Сікорській Олександр, Онофрійчук Андрій, Киселиця Олексій - група 14;  Паладій Павло -  група 15; Козан Руслана, Поліщук Даша, Ткачук Олена, Федорюк Діана; Гостюк Мар"яна - група 17; Лабудяк Іван - група 9; звукорежисер - Пінчук Девід учень групи 4) змогли передати всі болючі відчуття у міні-виставі «Криваві події Майдану». Також, всі присутні мали змогу зануритись у хронологію подій з моменту, коли все починалось та до сьогодення, помолитись за всіх, хто загинув та за тих, хто зараз на передовій. Завершилась аматорська постановка піднесеною піснею «Україна моя!» у виконанні учениці групи №17 – Булиги Каріни.
     Сьогодні ми побачили лише деякі спогади про Героїв Небесної Сотні. За кожним словом та за кожною фотокарткою – біль і смуток! Адже ті, хто загинув під час Революції Гідності, так любили життя! Мали так багато мрій! Вони прийшли в цей світ, щоб радіти, творити, щоб робити його кращим. А тепер – це наша місія! Молімося за наших Героїв!
Відео композиції: https://www.youtube.com/watch?v=5gOd-5q5HIc


Немає коментарів:

Дописати коментар

17 січня - День дітей-винахідників

Винахідливість — природний стан дітей. Чи знаєте ви, що поєднує водні лижі, хутряні навушники, фруктове морозиво на паличці і шрифт ...