Wikipedia

Результати пошуку

четвер, 19 квітня 2018 р.

Екскурсія до ботанічного саду Чернівецького національного університету імені Івана Федьковича

        18.04.2018 р. учні Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки, група №15, професія "Слюсар-електромонтажник, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування", побували на екскурсії в Чернівецькому ботанічному саду.

     Ботанічний сад Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича є одним із найстаріших подібних місць в Україні. Він заснований з ініціативи магістрату міста в другій половині XIX століття, коли Буковина входила до складу Австро-Угорської імперії, а заклав його професор Едуард Тангль у 1877 році.

 

     Першим директором Ботанічного саду став його засновник – доктор Тангль. Під його керівництвом споруджено колекційні та допоміжні оранжереї, адміністративний корпус, будиночок для сторожа й господарські споруди.
    У 1890 році з ініціативи професора було організовано обмін рослинами та насінням із зарубіжними установами. Наукова робота також ґрунтувалася на вивченні флори Карпат і створенні колекцій аборигенних видів рослин регіону. Уже в 1914 році працівники установи зібрали 1500 видів рослин, більшість із яких були місцевими. Сьогодні тут зібрано унікальну колекцію, яка відображає флору різних континентів. На цей час ботанічний сад має відділення дендрології, тропічних і субтропічних рослин, паркознавства й трав’янистих рослин. Особливо гарно тут навесні та восени. А з-поміж рослин найпопулярнішими є болотний кипарис, сосна Веймутова, магнолія під час цвітіння та тюльпанове дерево.

Немає коментарів:

Дописати коментар

10 грудня - день Нобеля

  День Нобеля - це щорічне вручення Нобелівської премії, яке проходить 10 грудня в Стокгольмі. Нобелівські премії користуються міжнарод...