Позаурочні заходи

БІОЛОГІЧНИЙ ТУРНІР (відкрите засідання гуртка)

30.03.2021 року відбувся біологічний турнір серед учнів першого курсу Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки. Викладач Ірина Олегівна Урбанська організувала 5 конкурсів: у першому "бліц-турнірі" учні змагалися з тем ботаніка, зоологія, біологія людини. Другий конкурс- "біолог-мудрець" (необхідно було перевести з біологічної мови на звичайну відомі прислів'я); третій - "світ символів" - запропоновано розгадати символи з картинок та визначити які рослини є символами певних об’єктів; четвертий конкурс - вправа з мови «одна літера + чи -», де учні додавали або забирали літеру зі слів та отримували потрібні терміни, а п’ятий "вустами дитини", учні відгадували терміни, які загадували діти. Боротьба серед груп 11, 13, 17 була цікава😂 перемогли учні групи 13.✅




















«День чаю» відзначається щорічно 15 грудня



Метою створення свята стало привернення уваги політиків і громадян до проблем поширення чаю, зміцнення взаємозв’язків між виробниками і споживачами чайної продукції, проблем дрібних виробників і працівників чайних виробництв.





Найбільш широко святкування «Міжнародного дня чаю» проходить в Індії і Шрі-Ланці, однак і такі країни, як Бангладеш, Непал, В’єтнам, Індонезія, Кенія, Малайзія, Уганда і Танзанія, будучи провідними світовими сільгоспвиробниками чаю, не залишаються байдужими до цього свята.





           В нашому навчальному закладі пройшло засідання гуртка на дану тематику. Учні підготували різноманітну інформацію стосовно чаю (цікаві факти, походження, традиції 

День чаю)


Засідання гуртка було цікае,  живе, змістовне! Всі ми разом дізналися багато нового!







Сьогодні потрійне свято! 14 жовтня святкуємо День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці ❤️

Нехай вас береже Бог, наші дорогі захисники і захисниці!



 





Календар знаменних і пам`ятних дат 2019-2020 н.р.
календар
екологічний календар


2 жовтня - участь у ІІ Всеукраїнському уроці доброти

Відкрите засідання гуртка на тему: «150 років від дня відкриття періодичного закону Д.І.Менделєєва. Вікторина «Хімічні перегони»







План засідання гуртка

Відео. Одна історія. Хто такий Д.І.Менделєєв
Відео. У чому ж геніальність таблиці Менделєєва
Відео. Відкриття хімічних елементів
Презентація. Загадки
Презентація. Ребуси
Презентація. Види таблиць Менделєєва
Подарунки для учасників. Гра морський бій




Відкрита виховна справа на тему: "Торгівля людьми: міфи та стереотипи"
План виховної справи
Презентація до виховної справи






Акція "Кинь цигарку - візьми цукерку"
Всесвітній день сприяння боротьби проти паління





НЕБЕСНА СОТНЯ. МРІЇ, ЩО ОБІРВАЛИСЯ

«…Вони не були героями. Вони були звичайними людьми. І в останню мить віддали нам найдорожче – своє життя. За нас віддали. Аби ми жили. Долюбили за них, пісень за них доспівали...»

     Сьогодні, 21 лютого у Чернівецькому ВПУ радіоелектроніки було проведено захід приурочений подіям 18-21 лютого 2014 р., де учнівський та педагогічний колектив Чернівецького ВПУ радіоелектроніки зібрались разом, щоб вшанувати пам`ять загиблих «білих журавлів», згадати про кожного з них, розділити той біль втрати, який відчували їхні родичі, друзі та близькі, адже, ті дні стали одними з найтрагічніших в історії сучасної України.
     Чотири роки тому на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській ми втратили нашу Небесну Сотню. Героїв, які поклали життя, щоб ми могли жити в іншій, кращій Україні. Вони теж хотіли жити. Кожен мав свої мрії, будував плани на майбутнє, малював в уяві свій маленький світ. Та…не судилося.
    








     Організатор даного заходу, викладач хімії, біології та екології – Урбанська Ірина Олегівна, яка за підтримки керівника акторського гуртка «Hollywood» - Леончика Дмитра Миколайовича та учнів – аматорів ЧВПУР (Джаман Василь, Сафрюк Любомир - група 11; Петро Артем, Петро Артур, Малофій Іван - група 13;  Сікорській Олександр, Онофрійчук Андрій, Киселиця Олексій - група 14;  Паладій Павло -  група 15; Козан Руслана, Поліщук Даша, Ткачук Олена, Федорюк Діана; Гостюк Мар"яна - група 17; Лабудяк Іван - група 9; звукорежисер - Пінчук Девід учень групи 4) змогли передати всі болючі відчуття у міні-виставі «Криваві події Майдану». Також, всі присутні мали змогу зануритись у хронологію подій з моменту, коли все починалось та до сьогодення, помолитись за всіх, хто загинув та за тих, хто зараз на передовій. Завершилась аматорська постановка піднесеною піснею «Україна моя!» у виконанні учениці групи №17 – Булиги Каріни.




     Сьогодні ми побачили лише деякі спогади про Героїв Небесної Сотні. За кожним словом та за кожною фотокарткою – біль і смуток! Адже ті, хто загинув під час Революції Гідності, так любили життя! Мали так багато мрій! Вони прийшли в цей світ, щоб радіти, творити, щоб робити його кращим. А тепер – це наша місія! Молімося за наших Героїв!
Відео композиції: https://www.youtube.com/watch?v=5gOd-5q5HIc


Немає коментарів:

Дописати коментар

Чому вогонь не просто горить?

 🔥Магія хімічних реакцій: чому вогонь не просто горить?      У сучасних умовах вимкнення світла це дуже актуальна тема, оскільки зараз люди...