четвер, 26 травня 2022 р.

Символіка рослин

 Символіка рослин

      Певні рослини ще з давніх часів уособлюють красу України, духовну силу її народу і є доказами любові до рідної землі.

        Про народні символи складено безліч легенд! Їх оспівують в піснях, використовують в обрядах, вишивають на сорочках та на рушниках, ними прикрашають оселі на свята. 

       Звичайно, вони також стали одним з улюблених жанрів у сучасній флористиці. Флористи часто використовують квіткові символи України для створення унікальних композицій. 


















неділя, 22 травня 2022 р.

Всесвітній день біологічного різноманіття

 22 ТРАВНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БІОЛОГІЧНОГО РІЗНОМАНІТТЯ ☘️🍄🐆🦎

       22 травня міжнародна наукова спільнота відзначає Всесвітній день біологічного різноманіття, мета якого привернути увагу до проблем видового різноманіття на Землі.  Незважаючи на те, що чимало біологічних видів вже зникли в результаті згубного впливу людини, Всесвітній день біологічного різноманіття ставить за мету зосередити увагу світової спільноти на збереженні тих видів які перебувають під загрозою зникнення, та не допустити загрози для тих видів, які сьогодні не перебувають під загрозою. 

               Бережімо природу, і пам'ятаймо, ми тут не одні!

четвер, 19 травня 2022 р.

День вишиванки

      Вишиванка - один із символів України, який з покоління в покоління передається від наших далеких предків. А сьогодні вона стала символом незламності вільного українського духу💙💛


Зі святом! 😊

      У День Вишиванки бажаємо миру і злагоди у ваших домівках і серцях. Нехай патріотизм нашого народу допоможе захистити рідну Україну та відновити її цілісність і красу!

 

Все буде Україна! 💙💛

#Вишиванка_духовна_броня_України


пʼятниця, 6 травня 2022 р.

 КВІТКОВИЙ ГОДИННИК КАРЛА ЛІННЕЯ 

    В 1751 році видатний шведський науковець та  дослідник природи Карл Лінней запропонував створити квітковий годинник, у якому квіти розкривалися б в ті години, в якій частині "циферблата" вони посіяні. Насправді Лінней ніколи не створював подібного квіткового годинника, але в багатьох ботанічних садах світу вдалося реалізувати цю ідею. З того часу такий годинник називають "Квітковим годинником Карла Ліннея". Зробити його можна і в нас. Наприклад цикорій розкривається о 4 годині ранку, кульбаба лікарська - о 5-6 годині, а латаття біле - о 7-й годині ранку. Так само в різний час вони закриваються. "Робота" такого годинника залежить від Сонця та його променів, а також від пори року. 

     Карл Лінней (1707-1778) - шведський ботанік, зоолог, лікар, один із найвидатніших науковців свого часу. За величезний вклад в дослідження рослин його нарекли "принцом ботаніків", адже до нього ніхто не спромігся описати таку величезну кількість рослин.



Чому вогонь не просто горить?

 🔥Магія хімічних реакцій: чому вогонь не просто горить?      У сучасних умовах вимкнення світла це дуже актуальна тема, оскільки зараз люди...